Türkçe

Sebze minderleri SPELAND VEGA

Tohumluk bitkiler için SPELAND BASE

Ürünler

Ürünler

SPELAND ÜRÜNLERİ

Sebzelerin ve çiçek bitkilerinin profesyonel üretiminin tüm gereksinimlerini karşılayan, dikkatle dengelenmiş, yönetimi kolay alt tabakalardır. Düşük hacimli teknolojide bitkiler yetiştirmek için güvenilir bir temeldir.

TECNONİKOL BUGÜN

Diğer kaya yün ürünlerinin yanı sıra şirket ürün serilerinden biri ola, hidroponik bitki yetiştiriciliği için kaya yünü bazlı Speland ve Speland Eco ürününü, Ryazan şehrinde BDT ülkelerinin en büyük Techno fabrikasında üretmektedir.

BAŞLANGIÇTAN -YÜKSEK VERİME

Speland ve Speland Eco ürününleri üretimi için ana hammaddeler, volkanik bir patlama sonucu ortaya çıkan gabro-bazalt grubunun kayalarıdır. Bu eşsiz hammadde doğal, çevre dostu ve güvenlidir.

YENİLİKÇİ ÜRETİM

Speland ve Speland Eco yüzeylerin üretimi için, yeni otomatik üretim hattımız Avrupanın modern ve en yüksek teknoloji ekipmanı ile donatılmıştır. Technonicol Şirketi tarafından özel olarak görevlendirilmiş önde gelen Avrupalı şirketler tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.

MODERN ÜRETİM

Ryazan'daki "Technonicol" tesisi, taş elyaflara dayalı malzemelerin üretimi için en yeni Avrupa ekipmanı ile donatılmıştır. Hattın tüm teknolojik süreçleri otomatik hale getirilmekte ve üretim süreçlerinde ürünün kalite özelliklerini etkin bir şekilde etkilemesine imkan veren modern görselleştirme programlarının yardımıyla operatörlerin sürekli kontrolü altında gerçekleştirilmektedir.